İş Hayatının Olmazsa / Olmaz 7 Web Sitesi


Teknolojik gelişmeler her geçen gün hayatımıza kolaylık sağlamaya devam ediyor. Sizin için iş hayatının içinde en çok tercih edilen web sitelerini derledik. 1- Basecamp
Şu an bünyesinde 7 bin 123 farklı şirketi barındıran, proje yönetimi ve iş akışı çözümleri sunan Basecamp ile projelerinizi ve takımınızı yaratabilir, dosya paylaşımı yapabilir ve ayrıca ortak takvim gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

2- Dropbox 
Dünyanın her yerinden dosyalarınıza erişebileceğiniz nefis bir dosya paylaşım platformu olan Dropbox ile sunum dosyalarınıza, müzik ve film arşivinize ulaşmanız mümkün oluyor.

3- Webrazzi VT 
Tüm Türkiye'de ki girişimlerin ve girişimcilerin bilgilerine kolayca ulaşabileceğiniz bir veri tabanı olan Webrazzi VT ile henüz tanışmadıysanız göz atmanızı öneririz.

4- Happify
İçinde ücretsiz oyunların, anketlerin bulunduğu ingilizce dilinde olan Happify ile günlük iş akışınız içerisinde kısa molalar ile motivasyonunuzu yenileyebilir, yaratıcı yönünüzü destekleyebilirsiniz.

5- Linkedin
İş hayatının bir olmazsa olmazı da eminiz Linkedin'dir. Linkedin'de oluşturacağınız güçlü bir profil ve aktif kullanım ile Dünya'nın her yerinden sektörün en'leri ile bağlantı kurmanız muhtemel olacaktır.

6- Paraşüt 
Girişimciler için tahsilat takibi, fatura yönetimi gibi işleri kolay ve keyifli hale getiren bu site web tabanlı ara yüzü ile ön muhasebe korkunuzu çöpe atıyor.

7- Uber 
Son birkaç yıldır adından epey söz ettiren bir google uygulaması olan Uber ile yaşamınız kolaylaşıyor. Google maps üzerinden çalışan Uber kullanıcıları akıllı telefonları ile özel taksiler çağırabiliyorlar, yanlarında nakit bulundurmak zorunda da kalmıyorla. Kredi kartı ile ödeme yapabildiğiniz Uber 53 ülkede hizmet veriyor.


Instagram

Instagram