Kurumsal Eğitimlerin 6 Faydası

Yaşadığımız sürece hangi sektörde / konumda olursak olalım, hangi başarılara imza atmış olursak olalım öğrenmeye devam ediyoruz.


Kurumsal kimliğinizin beklentilerine uygun olarak seçebileceğiniz kurumsal eğitimler, şirketinizi daha ileriye taşıyacak, başarı grafiğinizi yükseltecek, organizasyonel yapınızı güçlendirecektir.


1- Yönetici Geliştirme Programları ile Başarınızı Arttırın
İletişim becerileri, etkin zaman yönetimi, stres yönetimi, duygusal zeka ve motivasyon geliştirme, inovasyon, liderlik ve etkin yöneticilik gibi birçok konuda Yönetici Geliştirme Programları ile başarınızı arttırın.

2- Pazarlama ve Satış Yönetimi ile Satış Grafiğinizi Yükseltin
Temel satış becerileri, kurumsal iletişim ve pazarlama yönetimi, pazarlama stratejileri, satış teknikleri, pazarlama iletişimi gibi önemli konularda alacağınız hizmet, ekibinizin satış grafiğinin yükselmesine yardımcı oluyor.

3- Muhasebe ve Finans Yönetimi ile Finansal Kontrole Sahip Olun
Finansal risklerin yönetimi, muhasebe ve vergi hukuku, bütçe yönetimi ve finansal kontrol, Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) Eğitimi ile Finansal kontrole sahip olabilirsiniz.

4- Kurum Kültürü ve Kurumlaşma ile Güçlü Bir Zemin Yaratın

Stratejik planlama ve stratejik yönetim, Süreç yönetimi ve yeniden yapılanma, Hedeflerle yönetim, Sürdürülebilir müşteri ilişkileri yönetimi / CRM, Operasyonel risk analizi ve yönetimi gibi konularda alacağınız eğitimler ile şirketinizi geleceğe güçlü bir şekilde taşıyabilirsiniz.

5- Kalite Yönetimi Eğitimleri ile Sektörün Öncüsü Olun
ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Kalite Yönetimi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Kalite Yönetimi, ISO/TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi, Toplam Kalite Yönetimi, Entegre Yönetim Sistemleri gibi birçok konuda alacağınız Kalite Yönetimi Eğitimleri ile siz de sektörün öncüsü olabilirsiniz.

6- İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim ile Profesyonel Ekibinizi Oluşturun
İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi, Yetkinlik Bazlı Ücret Sistemi Kurma ve Yönetme, Müzakere Teknikleri ve Yetkinliklerin Analizi, Kariyer Planlama ve Yetenek Yönetimi, Eğiticinin Eğitimi, Etkin Sunum Becerileri gibi konularda alacağınız eğitimler ile profesyonel ekibinizi oluşturabilir, çok daha ileri başarılara imza atabilirsiniz.

KRC Eğitim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz;

Tel: 0216 4747426


e-mail: info@krcyonetim.com

web: www.krcyonetim.com

Instagram

Instagram