Hayatınızı Hızlandıran 20 Uygulama


İş hayatında başarılarıyla öne çıkan yöneticilerin ve ekiplerinin kullandığı, hayatlarını hızlandıran ve başarılarını destekleyen 20 uygulama şöyle sıralanıyor.


1- Clear: Basit ve şık bir yapılacaklar listesi uygulaması.


2- Habit List: Sağlıksız ve verimsiz alışkanlıkları kırmak ve daha iyilerini oluşturmak için yolda tutar.


3- Humin Contacts: Rehberinizde ki kişilere yönelik ekleme, düzenleme ve arama işlemlerini kolaylaştırır.

4- Speaktoit Assistant: Görüşme takviminizi oluşturmaya ve hatırlatmaya yarayan bir sanal asistan uygulamasıdır.5- Any.do: Sesle yapılacak listenizi oluşturmaya ve bu listeye ekibinizi de entegre etmenize olanak sağlayan bir uygulamadır.
6- Rescue Time: zamanın nasıl geçirildiği not edilip vaktin daha faydalı kullanılması amaçlanıyor.

7- Easily Do: Postalarınızı, kişilerinizi ve takviminizi birleştiren bir verimlilik uygulamasıdır.8- Teux Deux: Yapılacaklar listesini adeta masa üzeri ajanda mantığıyla günü gününe sıralayan ve yapılmayan işleri sonraki güne aktarabilen bir uygulamadır.

9- Fuze: Online toplantılar ve konferanslar yapabileceğiniz bir uygulamadır.

10- Google Drive: Dosyalarınıza erişmeyi bulut üzerinden güvenli bir şekilde paylaşmayı sağlayan bir uygulamadır.

11- Pocket: İnternet ihtiyacı duymadan daha sonra bildirimlerinize erişip okumanızı sağlar.12- Sign Easy: Nerede olursanız olun belgelerinizi ve içeriklerinizi elektronik olarak imzalamanızı sağlar.
13- Do Cady: Tüm uygulamalardaki belgelerinizi tarayarak bir araya getirmeyi sağlar.14- Scanner Pro 6 By Readdle: Cep telefonunuzu bir tarayıcıya dönüştürmeyi sağlar.15- Intuit Mint: Tüm tasarruf, yatırım ve emeklilik hesaplarınızı bir arada ulaşmanızı sağlayarak finansal yönetim kontrolü sağlar. Ayrıca gider takibi ve fatura ödemelerinizi de takip eder.16- LearnVest: Finansal danışmanlık ve kişisel finansal planlama aracıdır.


17- GoodReader: PDF okuyucu ve düzenleme aracıdır.


18- Hemingway Editor: Evraklarınızda yazım hatalarını bularak iyileştirmeleri önerir.


19- Buffer: Bireyler ve ekipler için Sosyal medya hesapları yönetimini sağlar.
20- WorldMate: Uçuş tavsiye seçenekleri, uçuş gecikme uyarıları ve otel tavsiyeleri dahil olmak üzere bir seyahatte ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri sunar.


Instagram

Instagram