Kendi Reklamını Yapmak İsteyenlere Öneriler

Yönetim Danışmanlık

İş hayatında kendi reklamını yapmak, insanların kendilerini farklılaştırma ve kariyerlerinde bir adım öne geçme yolu olarak görülüyor. 


Ama alçakgönüllülük, sakinlik ve kendine hakimiyetin fazlasıyla değerli olduğu kültürlerde yetişmiş olanlar için kişisel markalama ihtiyacını karşılamak biraz zor olabilir. Bu vakada, kendi reklamını yapma fikrini egoist bir davranış olarak görmeyin, çabalarınızdan başka kimlerin yararlanabileceği hakkında düşünün ve bu kavramı yeniden çerçevelendirin.


Yönetim Danışmanlık


Örneğin, çok beğenilen bir uzmansanız, müşteriler becerilerinize ulaşmak için şirketinizle çalışmak isteyecektir. Eğer bireysellik yerine topluluğu önemseyen bir kültürden geliyorsanız, ekip ya da organizasyonun neler başarabileceğiyle ilgili kazanımlarınızı ön plana çıkarın. Böylece, bir yandan kendi reklamınızı yaparken bir yandan bütünlüğünüzü koruyacaksınız.Dorie Clark ve Andy Molinsky’nin “Self-Promotion for Professionals from Countries Where Bragging Is Bad”adlı yazısından uyarlanmıştır.


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.
KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Eğitim Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Yatırım Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Vergi Danışmanlığı
Bordrolama
Bordrolama Danışmanlığı
Mali Müşavirlik
Mali Müşavirlik Hizmetleri


Instagram

Instagram