Türkiye'nin CFO'larıCFO'lar...
Kurumsal hayatın son dönemlerdeki yükselen değerleri. 


Peki yaptıklarından, başardıklarından ne kadar haberdarız? Büyüme, kriz, stratejik ortaklıklar, satın alma ve birleşmeler, küreselleşme, kurumsallaşma, halka arz, yatırımlar, markalaşma, risk yönetimi denildiğinde Neden gittikçe daha fazla şirket CEO olarak CFO'larını atıyor? 


İnsan kaynağı ve teknoloji CFO için ne ölçüde önem taşıyor? 20 senelik kariyerinde 200'ün üzerinde firmayla işbirliği yapmış ve farklı CFO'lar ile bir araya gelmiş Deloitte CFO Hizmetleri Lideri Cem Sezgin, kitabında bu soruları yanıtlıyor. Üstelik bunu yaparken yalnız da değil.

Türkiye'nin önde gelen ve başarılı projelerde yolunun kesiştiği 40 farklı CFO'da, farklı alanlardaki deneyim ve vizyonlarını paylaşarak ona eşlik ediyor.geleceği şekillendirmeye dair önemli bir başucu kitabı. Milyarlarca doları onlara emanet ediyoruz, hayati stratejik kararlarımızda onlara danışıyoruz.

CFO'ların öne çıkan rolleri nelerdir?
CFO nasıl katkı sağlar?
Gelecekte CFO'ları neler bekliyor?

(Kitap Tanıtım Bülteninden)

Vizyonunuzu genişletecek önemli deneyimleri siz de okumak isterseniz kitaba BURADAN ulaşabilirsiniz.


Yönetim Danışmanlığı
Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Eğitim Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Yatırım Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Vergi Danışmanlığı
Bordrolama
Bordrolama Danışmanlığı
Mali Müşavirlik
Mali Müşavirlik Hizmetleri


Instagram

Instagram