Network’ünüzü Genişletin

Yönetim Danışmanlığı

Günümüzde çevre edinmemizi destekleyen online yöntemler gelişen teknoloji ile çoğalsa da klasikleşmiş geleneksel yöntemler ile birleştiğinde sonuçlar muazzam olmaktadır.


Teknolojinin hayatımızı kolaylaştırdığı reddemeyeceğimiz bir gerçektir. Bunun yanında uzun süredir işe yarayan ve uygulanan klasik yöntemleri de görmezden gelmemek gerekir. Profesyonel yaşamınızda bu iki öğeyi birden kullanmak büyük başarılara götüren bir yol haritası olabilir.

Yapılan araştırmalara göre iş hayatındaki yetişkinlerin %73’ü bir sosyal medya platformunda üyeliğe sahip. Bunların en popüler olanları twitter, facebook ve linkedin olarak belirleniyor. Profesyonel çalışanlar diğer profesyonellerle iletişime geçebilmek için bu mecraları bir vitrin olarak kullanmaktadır.

Yönetim Danışmanlığı

Network’ünüzü genişletmek için uygulayabileceğiniz bazı öneriler ise şöyle sıralanıyor…


Etkinlik katılımları
Sanal iletişimler ağınızı genişletse de bireysel görüşmelerin samimiyetini vermemektedir. Bunun iyi bir karması için iletişimde olduğunuz sanal ağınız ile fuarlar, seminerler gibi etkinlikler vasıtasıyla bir araya gelmektir. Yapacağınız bu girişimler hem iletişiminizi güçlendirecek hem de daha fazla kontak kurmanızı destekleyecektir.

Kendini ifade
Çevre oluştururken kendinizi ifade edeceğiniz alanlar hem sanal hem yüz yüze olduğu için hem beden dili hem de yazı diline iyi bir biçimde vakıf olmanız sizin için bir artı olacaktır.

Beden dili samimiyetimizi karşı tarafa direk ve kolayca göstermemizi sağlarken, yazı dilinde bu daha zor olabilir. Yazılarınızda duygularınızı ve ifade etmek istediğiniz durumları ileteceğiniz metinleri önceden hazırlayarak iletmeniz daha iyi sonuçlar verecektir. Yazdığınız metin ya da e-postadaki yanlış kelimeleri, cümleleri fark edip düzenleyebilirsiniz. Böylece paylaşımlarınız daha büyük etki yaratarak duygularınızın ve ifade etmek istediğiniz konuların anlaşılmasını sağlayacaktır.

Girişimcilik ve kendini ifade etme beceriniz geliştikçe profesyonel erişiminiz artacak, sizi ve değerlerinizi destekleyen ilişkiler kurma potansiyeliniz artacaktır.

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Eğitim Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Yatırım Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Vergi Danışmanlığı
Bordrolama
Bordrolama Danışmanlığı
Mali Müşavirlik
Mali Müşavirlik Hizmetleri


Instagram

Instagram