IGTV Nedir ve Şirketlere Katkısı Ne Olacaktır?

IGTV

Fotoğraf ve Video paylaşım platformu Instagram, 10 dakika ile 60 dakika arasında videolar yükleme imkânı sunan yeni mobil video uygulaması IGTV’yi resmi olarak duyurdu.


IGTV Nedir?


IGTV kişilerin daha anlamlı bağlantılar kurabilmesini hedefliyor. Instagram’ın içerisinde yer alacak olan IGTV uygulaması ile kişiler, süresi 1 saate kadar çıkabilen, 4 K dikey videolar izleyebilecekler.

Son dönemin popüler platformlarından instagram’ın 1 milyar aktif kullanıcısı olduğu biliniyor. Fotoğraf odaklı bir başlangıç yapan instagram artık çok daha güçlü bir sosyal medya platformu halini alıyor.

IGTV’nin Şirketlere katkısı ne olacaktır?


İlk etapta internet ünlülerini hedeflediği belirtilen IGTV, şirketler açısında bakıldığında büyük katkı sağlayacak bir sosyal medya platformu olacaktır.

Yapılan araştırmalara göre, Türkiye’de akıllı telefon kullanıcıları günde ortalama 70 defa cep telefonlarını kontrol ediyor. Mobil kullanımın bu kadar yoğun olduğu ülkemizde, şirketlerin potansiyel ve mevcut müşterilerine mobil platformlardan ulaşması önem arz ediyor.

Kurumsal bir yapı olarak amacınız, ister marka bilinirliğinizi arttırmak olsun, ister ürün/hizmet tanıtımlarınızı sunmak olsun, ister doğru müşterilere doğru zamanda ulaşmak için özgün, bilgilendirici mesajlar iletmek olsun IGTV uygulaması size sayısız katkı sağlayacaktır.

IGTV kullanımı kolaydır çünkü; uygulamaya girildiğinde profilinizi takip eden ziyaretçileriniz videolarınızı direk izleyebileceklerdir. Arama yapmaları gerekmeyecektir.
IGTV etkili olacaktır çünkü; 1 dakika ile sınırlanmayan özgün içerik ürün/hizmet tanıtım videolarınızı keyifle takip edebileceklerdir.
IGTV mobil görsel uyumludur; kişilerin telefon kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, tam ekran ve dikey videolar için tasarlanmıştır.

Heyecan verici bu yeni uygulama ile neler yapabileceğinizi, şirketinize nasıl katkı sağlayacağını keşfetmek için yakın zamanda çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

Yönetim Danışmanlığı


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz +90 216 4747426 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.KRC Yönetim Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitimler, Eğitim Danışmanlığı, 

İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Bordrolama Hizmetleri, Finansal Danışmanlık, Finans Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Gelişim Danışmanlığı,

Vergi Danışmanlığı, Bordrolama, Bordrolama Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, Mali Müşavirlik Hizmetleri, Aile Şirketleri, Aile Şirketleri Danışmanlığı, Aile Şirketleri için Yönetim Danışmanlık, Aile Anayasası, Aile Şirketleri için Aile Anayasası,

Instagram

Instagram