Tatil Dönüşü İş Adaptasyonu

Yönetim Danışmanlığı


Kısa ya da uzun olsa da tatil molaları iş hayatındaki motivasyonumuzu, yenilenen enerjimizi yükselten alanlardır. Her şeyden uzak geçirilen günlerin ardından işe dönüş psikolojimizi nasıl etkiliyor?


Tatile gittik ve bitti... Şimdi rutin işlerin akışına uyum, biriken e-mailler, takip edilmesi gereken check listler bir anda bizi yoğun bir trafiğin içerisine çekiyor.


Tatile gitmeden önce yapacağınız küçük düzenlemeler dönüşte uyum sürecinizi kolaylaştıracaktır. Yapılacak işlerinizi sıralamak, öncelikli işlerinizi gitmeden bitirmek, ihmal edilmiş sarkan işleri tamamlamak rahat bir zihinle işe geri dönüşünüzü sağlayacaktır.

Yönetim Danışmanlığı  • İşe döndüğünüz ilk haftayı planlamak için kendinize zaman ayırın. 
  • Takviminizde boşluklar bırakmak oluşacak ekstra toplantılar için ideal olacaktır. 
  • Aralara sizi iyi hissettiren buluşmalar koymak, ilk haftanın stresini üzerinizden atacaktır.


İşinizi eğlenceli hale getirecek bakış açısı geliştirin. Özellikle sizi eğlendiren işlerle meşgul olmak ilk haftanızı kolay geçirmenizi sağlayacaktır.

Zihninizi kısa da olsa dağıtmak, odaklanmanızı geri kazanmak için sosyal mecralarda sınırlı vakit geçirin. İlk haftadan sonra doğal iş akışına hem psikolojik hem fiziksel olarak uyum süreciniz tamamlanmış olacaktır.


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.KRC Yönetim Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitimler, Eğitim Danışmanlığı, 

İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Bordrolama Hizmetleri, Finansal Danışmanlık, Finans Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Gelişim Danışmanlığı,

Vergi Danışmanlığı, Bordrolama, Bordrolama Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, Mali Müşavirlik Hizmetleri, Aile Şirketleri, Aile Şirketleri Danışmanlığı, Aile Şirketleri için Yönetim Danışmanlık, Aile Anayasası, Aile Şirketleri için Aile Anayasası,

Instagram

Instagram