Şirketinizin Büyüme Hedeflerini Destekleyecek 8 Önemli Hizmet


Şirketinizi sağlıklı ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine taşıyacak, bu yolda kılavuzluk edecek 8 danışmanlık hizmetini sizler için derledik.


   1-      Yönetim Danışmanlık
Stratejik planlama, şirketinizin büyüme hedeflerinin sayısallaştırılması gibi birçok konuda size destek verecek olan yönetim danışmanlık hizmeti ile şirketinizin geleceğini güvenle planlayabilirsiniz.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   2-      Finansal Danışmanlık
Alacağınız finansal danışmanlık hizmeti ile teknik fizibilitelerin incelenmesi, senaryo analizlerinin yapılması, sektör analizi ve nakit akış projeksiyonlarının oluşturulması size gerek yurt içi gerekse yurt dışı banka ve finans kuruluşlarına hazırlanan rapor ile projeye uygun finansmanı sağlar.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   3-      Yatırım Danışmanlığı
Şirketinizin yatırım kararı verebilmesi için; fizibilite raporu hazırlanması, şirket değerlemesi, mali durum raporu çıkarılması çalışmaları ile şirketiniz için en doğru yatırım danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   4-      Kurumsal Check Up
Kurumsal Check Up faaliyeti, Organizasyonel ve Operasyonel tüm birimlerin ve tüm süreçlerin detaylı bir şekilde gözden geçirilerek, olası ve mevcut hataları, eksikleri, dar boğazları önceden belirleme ve önlem alınma sürecidir.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   5-      Bordrolama Hizmetleri
BORDROLAMA hizmetleri ile şirketlerin insan kaynakları departmanlarında bu işleri yapacak personeli istihdam etmelerine gerek bulunmadığı gibi yönetsel kararların alınmasında büyük bir zaman tasarrufu ve maliyet azalışı sağlanmaktadır.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   6-      Kurumsal Eğitimler
Kurumsal kimliğinizin beklentilerine uygun, her bir organizasyonun kendine has yapısı incelenip, iç işleyişine ait detayların iyi analiz edilmesi, iş süreçlerinin geçmişte üstlendiği değerleri ve gelecek zaman dilimindeki hedeflerini dikkate alarak şirketinize uygun eğitim ve kişisel gelişim programlarından yararlanabilirsiniz.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   7-      İnsan Kaynakları Danışmanlığı
İnsan kaynakları projelerinin esasını, insan ve bilgi kaynaklarının verimli, etkin ve doğru kullanımı, firma için ciddi ve vazgeçilemez bir kaynak yönetimi olarak ele alınması oluşturur. Siz de alacağınız insan kaynakları danışmanlığı hizmeti ile yönetim kademelerinizin önemli projelerine çözüm üretebilirsiniz.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.

   8-      Aile Anayasası
Şirketinizin gelecek nesillere geçebileceği konusunda endişe mi duyuyorsunuz? Kurumsallaşma adına bir Aile Şirketinde yapılması gereken ilk adım, Aile Anayasasını oluşturmak ve bu anayasal çerçevede çalışmalarını sürdürmektir.
Bilgi İçin Buradan Ulaşabilirsiniz.


Yönetim Danışmanlığı

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 0.216.474 74 26 numaralı telefonumuzdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Eğitim Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Yatırım Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Vergi Danışmanlığı
Bordrolama
Bordrolama Danışmanlığı
Mali Müşavirlik
Mali Müşavirlik Hizmetleri
Instagram

Instagram