Neden Yatırım Danışmanlığı?

Yatırım Danışmanlığı

Yatırım danışmanlığı, şirketlerin yapacağı her türlü yatırım faaliyetlerinin en uygun şekilde değerlendirilmesi ve en uygun planlamanın oluşturulması hizmetidir.


Yatırım danışmanlığı süreci, fizibilite raporunun hazırlanması, bu rapor ışığında hizmet alan şirketin bilgilendirilmesi, şirketin yatırımları ile ilgili değerlendirilmesi, mali durum tablolarının hazırlanması ve şirket yatırımlarına, alım satım işlemlerine aracılık yapılmasını kapsamaktadır. 


Yatırım danışmanlığı hizmeti, kurum ve kuruluşların, şirketlerin, en doğru yatırımı yapmasını destekleyen, disiplinli ve planlı doğru yatırımlarla gelir kaynaklarının en üst seviyeye çıkmasını hedefler.

Yatırım Danışmanlığı


Yurt içi ve yurt dışı piyasaları titizlikle incelenerek oluşturulan raporlar, tüm ayrıntılar incelenerek yapılan çalışmalar, hazırlanan planlar, şirket yetkililerinin iş birliği ile en uygun ve en doğru kararın verilmesini sağlar. Yatırım danışmanları, analist ekipleriyle sizin isteğinize en uygun yatırım alanını oluşturarak, en doğru alım-satımların gerçeklemesinde destek olurlar.

Planlamalar günlük / haftalık / aylık ve yıllık olarak hazırlandığı için her türlü kötü süprizin, piyasalardaki olumsuz hareketlerin yatırım sürecinizi olumsuz etkilemesi engellenmiş olunur.
Şirketinizin / Kurum ya da Kuruluşunuzun mevcut potansiyelini bir üst seviyeye çıkarmak gibi bir hedefiniz varsa Yatırım Danışmanlığı hizmeti tam size göre olacaktır.

Yatırım Danışmanlığı sürecinde hizmet alacağınız şirketin değerleme uzmanları tarafından bilimsel ve güncel ölçütlerle hazırlanan değerleme ile gayrimenkullerden şirketin öz sermayesine kadar mevcut  tüm varlıklar ekonomik değerleme ile değerlendirilmek üzere hazırlanacaktır.  Bu hizmet şirket profilinin gelişim ve büyüme sürecine büyük katkısı olacaktır.


Yatırım danışmanlığı hizmetinin şirketinize sağlayacağı katkı ise özetle şöyledir;

- Mali durum tablolarınızın netleşmesi,
- Gerekli Planlamaların yapılması,
- Yatırımların en karlı hale dönüştürülmesi,
- Yatırımların risk durumlarını net bir şekilde görebilmek,
- Zaman ve maliyet alanlarında işlemlerin en kolay ve güvenli yöntemlerle işlemesi,
- Kâr – zarar dengesini en iyi koşullara getirmek şeklindedir.

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +905305802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.KRC Yönetim Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı, Kurumsal Eğitimler, Eğitim Danışmanlığı, 

İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Bordrolama Hizmetleri, Finansal Danışmanlık, Finans Danışmanlığı, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Gelişim Danışmanlığı,

Vergi Danışmanlığı, Bordrolama, Bordrolama Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, Mali Müşavirlik Hizmetleri, Aile Şirketleri, Aile Şirketleri Danışmanlığı, Aile Şirketleri için Yönetim Danışmanlık, Aile Anayasası, Aile Şirketleri için Aile Anayasası,

Instagram

Instagram