Girişimcilere Öneriler


Girişimci akıl danışmayı bilmelidir. 


Bu kesinlikle akıl sorduğu kişinin dediğini mutlaka yapmalıdır anlamında değildir. Sadece doğru fikir oluşturma sürecinde desteklemek farklı düşünceleri duyup harmanlamak içindir. 

Doğru düşünceler birçok farklı fikrin yoğrulması ile oluşturulur. Doğru iş yapma peşinde olan girişimcinin işinin en üst yöneticisi olabilmesi ve şirketi batıracak potansiyeldeki risklerden kaçınması gerekir.

Yönetim Danışmanlık


Girişimci stresle baş edebilmelidir.


Yoğun iş toplantılarını ve stresi sevmelidir. Stres altında doğru karar verebilmek bir girişimcinin en önemli özelliklerindendir.


Girişimci herkese hemen güvenmemelidir. 


Hiç kimse sizi sizin kadar koruyup kollamayacak ve sırrını açmayacaktır. Size söylenen her şeye, özellikle çok karlı projelere hemen inanmayın doğruluğunun ispatını denemesini 3 ayda olsa yapın. Asıl büyük projeye daha sonra başlayın. Nakit akışındaki aksamalara iş hayatında sürekli hazır olmak gerekir. Piyasa şartları, alacakların tahsilatından dolayı yaşanan zorluklar, işletme giderleri, devlete olan ödemeler (vergi vb), üçüncü şahıs ve firmalara olan borçlar maalesef girişimciyi zorlayan ve zaman zaman sıkıntıya sebep olan unsurlardır. Nakit akışını iyi takip etmek ve finansal planlamayla ileriyi görmek, önlem alarak tedbirli olmak gerekir.

"Alıntı"


Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


KRC Yönetim Danışmanlık
Yönetim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler
Eğitim Danışmanlığı
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Danışmanlığı
Bordrolama Hizmetleri
Finansal Danışmanlık
Finans Danışmanlığı
Yatırım Danışmanlığı
Kurumsal Gelişim Danışmanlığı
Vergi Danışmanlığı
Bordrolama
Bordrolama Danışmanlığı
Mali Müşavirlik
Mali Müşavirlik Hizmetleri


Instagram

Instagram