Etkileyici Bir İş Görüşmesi İçin Tüyolar

İnsan Kaynakları

İş görüşmeleri bazen kendimizi çok rahat hissettiğimiz bir alanda geçse de her zaman istediğimiz akışta olmayabiliyor.


Etkili bir iş görüşmesi için uygulanabilecek adımları sizler için derledik.


- İlk izlenimin önemini hepimiz biliriz. İlk 15 saniyede karşınızdaki kişide olumlu bir etki yaratmak istiyorsanız görüşmenize gülümseyerek başlamayı ihmal etmeyin.

- Açık ve net bir kendini ifade özgüveninizin güçlülüğünü ortaya çıkaracaktır. Kendinizden bahsederken adınızı, okulunuzu ve bölümünüzü kısaca ifade etmeniz faydalı olacaktır.

İnsan Kaynakları Danışmanlığı


- Fazla abartmadan ve çok detaya girmeden cv'nizdeki sizin için değerli başarılarınızı paylaşabilirsiniz.

- Başvurduğunuz şirkette neden çalışmak istediğinizi, neden onları tercih ettiğinizi belirtmek size artı puan kazandıracaktır.

- Başvurduğunuz çalışma pozisyonu ile kendi becerilerinizin uyumluluğunu yine kısa ve net bir biçimde ifade etmek etkili bir iş görüşmesinde size olumlu sonuçlar getirecektir.

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Muhasebe SMMM, İstanbul Mali Müşavirlik, Bordrolama Hizmetleri, İstanbul Mali Danışmanlık, Bordrolama Danışmanlığı, Kadıköy Mali Müşavir Firmaları, Yönetim Danışmanlığı Şirketleri, İstanbul SMMM Yönetim Danışmanlığı, Danışmanlık Şirketi, Danışmanlık Firması, Yatırım Danışmanlığı, Kurumsal Eğitim Hizmetleri, Yöneticilik Eğitimi, Yönetim Eğitimi, Satış ve Pazarlama Eğitimleri, Finans Eğitimi, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Personel Seçme Yerleştirme, ERP Süreç Danışmanlığı, ERP Projeleri, ERP Sistemleri, Kurumsal Kaynak Planlaması,

Instagram

Instagram