GİRİŞİMCİLERİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİSiz de “girişimci ruhuna” sahip olduğunuzu düşünüyor, kendi yolunuzda emin adımlarla ilerlemek istiyorsanız bu yazı tam size göre. 


Başarı tesadüf değildir ve kendiliğinden gerçekleşmez. Başarılı bir girişimci olmak için sahip olunması gereken bazı özellikleri sizler için derledik.


- Tutku: İşine karşı güçlü bir tutkuya sahip girişimcilerin başarısız olması neredeyse imkansızdır.

- İş Ahlakı: 7 / 24 projeleri üzerinde düşünen, stratejiler belirleyen, yol haritasını çıkaran girişimciler başarı yolunda ilerler.

- İletişim Becerisi: Kendilerini, çalışanlarını, müşterilerini ve potansiyel müşterilerini ikna yeteneği güçlü girişimciler iyi birer iletişimcidirler.

- Kararlılık: Korkusuzluk ve kararlılık dengesini anlamış ve uygulayabilen kişilerdir.

- Yaratıcılık: Girişimciler yaratıcıdırlar, farklı düşünür farklı eylem planları yaparlar.- Açık Fikirlilik: Hiçbir fikri ya da öneriyi direk reddetmezler ve son derece açık fikirlidirler.

- Özgüven: Girişimciler kendileri ve projeleri hakkında tereddüt etmezler. Kendilerine ve yaptıkları işe güvenirler.

- Disiplin: Çalışma akışını ne olursa olsun aksatmayan girişimciler, kendi çizdiği plan doğrultusunda disiplinli hareket ederler.

- Vizyon: Gerçek girişimciler projelerini olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi görürler ve bu doğrultuda ilerlerler.

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 
Instagram

Instagram