KARİYERİNİZDE HIZLI İLERLEMEK İÇİN 5 ADIM

Kariyerinizde hızlı ilerlemek için 5 adım

Kariyer söz konusu olduğunda; bilinçli ve etkili adımlarla ilerlemek, zaman kaybettiren alanlardan vazgeçmek, önceliğimiz olmalıdır. Başarıya ancak bu şekilde ulaşabiliriz.


Kariyerinde doğru adımlarla ve hızlı bir şekilde ilerlemek isteyenler için oluşturulan efektif 5 adım, aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır. 


Sunum becerilerinizi geliştirin

‘Warren Buffet’ insanların öğrenebileceği en önemli beceri “İletişim yeteneklerini geliştirmek” demiştir. Siz de iletişim ve sunum becerilerinizi ne kadar geliştirirseniz, kariyerinize doğrudan olumlu katkısı o ölçüde olacaktır.

Mentor ile çalışmayı deneyin

Zamanınız ya da konumunuz direk bir mentor ile çalışmak için uygun olmasa bile iş dışındaki programınızda, işinizle ilgili başarısına hayranlık duyduğunuz kişileri takip edebilir, kitaplarını okuyabilir, TED videolarını izleyerek ilham alabilirsiniz.

Online Kurumsal Eğitimler


Online eğitimleri programınıza alın

Günümüz teknolojik gelişmeleriyle bilgiye ulaşmak hiç olmadığı kadar kolay olmuştur. Siz de işinizle ilgili kendinizi geliştirecek, yeteneklerinizi destekleyecek online eğitimlere katılarak kariyerinize güçlü bir destek sağlayabilirsiniz.

Yeni bir yabancı dil öğrenin

Araştırmalar gösteriyor ki yeni bir yabancı dil öğrenmek, özgüveni arttıran, duygusal zeka gelişimini destekleyen, yeni fırsatları yaratan bir araçtır. Ayrıca cv’nize ekleyeceğiniz yeni bir yabancı dil bilgisi maaş oranlarınızı yüzde 15-20 oranında arttıracaktır.

Networking kullanın

Networking yanınızdaki kişinin hedeflerine ulaşma ve başarılı olmasını sağlama sanatıdır. Çevrenizi daha iyi tanıyın ve tanıdıklarınızı tanıştırın. İki kişiyi tanıştırdığınızda bir aksiyon alırsınız. Ancak bundan her iki tarafta memnun olursa, size geri dönüş kat ve kat etkili olacaktır.

Siz de KRC Yönetim Danışmanlık Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için +90 216 4747426 / +90 530 5802480 numaralı telefonlarımızdan ya da info@krcyonetim.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. 
Instagram

Instagram